My M Room FAQ

 

Miks ma registreeruma pean?
Registreerumine pole kohustuslik, aga see teeb sinu elu mugavamaks. Registreerunud kasutajana võid keskkonda sisse logida, ootejärjekorraga liituda (telefonis, tahvlis või arvutis) ja järjekorra edenemist jälgida. Keskkonna kaudu jõuab sinuni info otse salongist. Minu M Room annab ülevaate kogu sinu ostuajaloost (sh kviitungitest), lisaks saad muuta kasutajaseadeid ja jälgida liikmelisuse kehtivust ning liikmena veel kasutada jäänud teenuste arvu. Leiad M Roomist ka kõigi salongide asukohad ja kontaktandmed.

Mis otstarbel registreeritud kasutajate infot kasutatakse?
Klientide info kasutamine on kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga.

Kui olen järjekorras koha võtnud, kas võin salongist lahkuda?
Jah, aga soovitame sul Minu M Roomil pidevalt silma peal hoida, et saaksid kohe infot, kui järjekord muutub.

Mis juhtub, kui taimer tiksub nulli ja ma õigeks ajaks salongi ei jõua?
Sel juhul teenindame järgmist järjekorras ootavat klienti. Ehkki meie teenindajatel on õigus sind järjekorrast eemalda, märgime su üldjuhul hilinejaks ja sa liigud järjekorras järgmiseks. Oma uue ooteaja kohta saad teavituse Minu M Roomi, push notificationi või SMSi kaudu.

Miks mu ooteaeg muutub?
Sellel võib olla mitmeid põhjuseid:
– Näiteks otsustab mõni enne sind teenindatav klient lasta ka juukseid värvida või habet ajada, mis muudab algselt teenindamisele planeeritud aja 30-60 minutit pikemaks.
– Keegi on otsustanud järjekorrast lahkuda. Või kulub teenindajal mõne eelmise kliendi teenindamisele planeeritust vähem või rohkem aega.
– Kuna teenuste ligipääs sõltub kliendi liikmelisuse tasemest, võib ka see ooteajas muudatusi põhjustada.

Miks on mõnikord järjekorraga liitumine suletud, kuigi salong peaks veel avatud olema?
Järjekorraga saab liituda vaid nii palju kliente, kui palju jõutakse salongi lahtioleku ajal ära teenindada. Pärast maksimaalse arvu klientide liitumist järjekord suletakse. Kui salong on “suletud/hõivatud”, pole võimalik järjekorraga liituda, sõltumata sellest, milline on sinu liikmelisuse tase. Leiad kõik liikmelisuse tingimused siit: https://mroom.com/estonia/et/liikmeksoleku-tingimused/

Kas saan Minu M Roomi kasutada ka välismaal?
Hetkel töötab Minu M Room vaid selles riigis, kus oled kliendiks registreerunud. Välismaal saad end ootejärjekorda panna salongis kohapeal.

Miks pole veebilehelt näha, kui palju on hetkel vabu teeindajaid ja mitu klienti on ootejärjekorras?
Kuna Minu M Room arvestab ooteaega kliendipõhiselt, pole sul tarvis seda ise teha. Minu M Roomist näeb igaüks just personaalselt temale pakutavat ooteaega. Üldine ooteaeg veebilehel võib olla pikem kui kliendile reaalselt pakutav, sest järjekord kujuneb vastavalt klientide liikmelisuse tasemele.