M Room Tooted

M Roomi edukuse tagavad kolm oma tootesarja, mis võimaldavad täita klientide soove paindlikult ja kiiresti. Nõudlusele erinevate teenuste, soengu- ja juuksehooldustoodete järgi püüame aktiivselt vastata ja sellest tulenevalt on meie teenustekontseptsioon veelgi täiuslikum ning terviklikum.

 

PURE GOLD EDITION

Kõrgkvaliteetne, stiilne ja eelkõige just moega kaasas käivale mehele loodud kõiki vajadusi kattev tootepere. Toodete kujundus, lõhn ja toime viitavad põhjalikule tootearendusele. Pure Gold on enda eest hoolitsevale mehele tõhus vahend juuste, peanaha ja nahahoolduseks.

Täielik tootegrupp aadressil mroomshop.com

 

M ROOM PULSE

Tootesari, mis võiks kuuluda iga mehe argipäeva. Aktiivsele mehele loodud tooted on soodsad, hõlpsasti kasutatavad ja mahuvad ka trennikotti. Tootesarja pesemis- ja hooldustoodete abil on lihtne hea välja näha. Kasutades M Room Pulse tooteid, näeb mees hea välja nii tööl, kodus kui ka puhkehetkel.


MGROOM SKIN – MASQULINE GROOMING ROUTINE

MGroom Skin – A Man’s Complete Skincare Routine. Skin care is a natural part of a man’s everyday life. Understanding the different needs of a modern man, we developed a selective skincare series that is smoothly straightforward and uncompromisingly stylish. MGroom Skin was created by Europe’s largest barbering services company, combining service and experience with excellent Finnish dermatologists, chemists and high-quality material.

Täielik tootegrupp aadressil mroomshop.com