M ROOMI TOOTESARI

Meie edu taga on spetsiaalselt meestele väljatöötatud M Roomi hooldustooted. Soovime olla paindlikud ja pakkuda sulle just selliseid hooldusvahendeid, mida vajad. Seetõttu on valikus mitu tootesarja – leia endale sobiv.

 

GOLD EDITION

Pure Gold kehastab M Roomi püüdlusi luua täiuslikud igapäevaseks kasutamiseks mõeldud hooldustooted. Pure Gold sündis pühendumuse, teadmiste ja kogemuste kombinatsioonist, sobides ideaalselt igale ajaga kaasas käivale mehele.

Tootesarja kuuluvad klassikaline šampoon, erišampoon, palsam, praimer, vaha, matistav juuksepasta ja juuksegeel.

 

M ROOM PULSE

Pulse sari on loodud aktiivse elustiiliga meestele. Värskenda end hommikuti ja pärast trenni. Tunned end puhta ja värskena kogu päeva vältel. Hoolitsetud ilme säilitavad terve päeva ka sinu juuksed.

Tootesarja kuuluvad šampoon, palsam, dušigeel juustele ja kehale, kolm-ühes tekstuurpasta ja juuksegeel.


MGROOM SKIN – MEHELIK NAHAHOOLITSUS

MGRoom Skin sisaldab kõiki vajalikke nahahoolitsustooteid. Naha eest hoolitsemine peaks kuuluma mehe igapäeva-rutiini hulka. Moodsa mehe vajadustele mõeldes lõime tootesarja, kust leiad stiilses pakendis vahendid, mis teevad just seda, mida vaja. Tooted on valminud kvaliteetsest materjalist Euroopa suurima meeste iluteenuseid pakkuva ettevõtte ja Soome dermatoloogide ning keemikute koostöös.
Tootesarja kuuluvad näopuhastusvahend, näosprei, näokoorija, silmaümbruskreem ja matistav näokreem.