Lugu sai alguse 1998. aastal Soulis, juuksurite maailmameistrivõistlustel

1998. aastal osalesid Petri Sipiläinen ja Toni Kylätasku Soulis juuksurite maailmameistrivõistlustel. Pikkade võistluspäevade jooksul jäi neile aega mõelda meestest kui traditsiooniliste juuksurisalongide klientidest. Nad panid tähele, et aastate jooksul olid mehed muutunud potentsiaalsetest klientidest hoopis parajaks peavaluks. Mehed ei leidnud enam korralikku teenindust sellisest sektorist, mille kõik salongid olid mõeldud vastama naisklientide vajadustele.

Petri ja Toni teadsid, et eriti just meeste jaoks oli aja kokkuleppimine keeruline ning salongi lihtsalt sisse jalutades polnud praktiliselt võimalik saada isegi kiiret soengu piiramist. Traditsiooniliste juuksuriteenuste pakkumine jäi ainult mõnele üksikule professionaalile ning soengu tegemine oli muutunud meestele pealesunnitud asjaks, mis lihtsalt tuli ära teha. Traditsioonilise meestejuuksuri teenuste järele oli tekkinud selge vajadus.

Meenutused lapsepõlvest

Lisaks nendele mõtetele meenus Petrile ka oma vanaema juuksurisalong kuuekümnendatel. Lapsena veetis ta palju aega koos vanaemaga ning tal oli võimalus täpselt jälgida, mis juuksurisalongis toimus. Tema mällu sööbis pilt meestest, kes tulid juuksurisse ilma kiirustamata, lugesid diivanil istudes ajakirju ja lobisesid.

„Atmosfäär oli rahulik, kõik nautisid seda ja nad said ka suurepärase soengu,“ meenutab Petri. „Juuksuriskäik moodustas suure osa meeste maailmast ja maskuliinsest ajaloost.“

„Tema mällu sööbis pilt meestest, kes tulid juuksurisse ilma kiirustamata, lugesid diivanil istudes ajakirju ja lobisesid.“

 

Meie tugevus on kliendi rahulolu

Meie jaoks on kõige olulisem kliendikeskne lähenemine, mis väljendub kõiges, mida me teeme. Nii M Roomi pakutavaid teenuseid kui ka kogu MGroomi tooteseeriat on täiustatud klientide soovide ja vajadustega. Tegelikult pärineb ka aastase liikmesuse idee ühelt Toni püsikliendilt.

Mehed otsivad pingevaba ja lihtsat teenust, mida ei tuleks ette planeerida. Meie ülesanne juuksuriteenuste pakkujana on tagada, et M Roomi külastus on meeldejääv ja pingevaba kogemus.

„Paljud inimesed ütlevad, et see on suurepärane, et olete leiutanud midagi uut,“ räägivad Toni ja Petri. „Kuid meie vastame, et see on tegelikult vana idee, millele me lisasime veidi vürtsi, et see sobiks 21. sajandisse.“

„Meie ülesanne on tagada, et M Roomi külastus on meeldejääv ja pingevaba kogemus.“