HEA IDEE AASTAST 1998

1998. aastal osalesid Petri Sipiläinen ja Toni Kylätasku Soulis rahvusvahelisel meestejuuksurite meistrivõistlustel. Võistluspäevad olid pikad, andes võimaluse mõtiskleda meestest kui traditsiooniliste juuksurisalongide klientidest. Selle asemel et olla oodatud külastajad, valmistasid mehed seal rohkem peavalu. Nii oligi meestel puhtalt naistele orienteerunud salongides üha keerulisem korralikku teenindust saada.

Petri ja Toni teadsid omast käest, et ilusalongi aja broneerimine on tülikas, seda eriti meestele. Lihtsalt salongi jalutades oli praktiliselt võimatu saada isegi kiiret soengu piiramist. Traditsioonilisi meestejuuksuri teenuseid pakkusid vaid üksikud professionaalid ja juukselõikusest oli saanud midagi pealesunnitut, mis lihtsalt tuli ära teha. Aeg oligi küps, et luua ainult mehi teenindav juuksuri- ja habemeajamisteenuseid pakkuv salong.

JUST NII NAGU VANASTI

Lisaks kõigele sellele mõlkusid Petri mõtetes mälestused ajast, mil tema vanaema pidas 60ndatel asutatud meestesalongi. Poisikesena veetis ta koos vanaemaga palju aega ja sai salongi tegemisi kõrvalt jälgida. Siiani on tal meeles mehed, kes istusid salongis diivanil, lugesid ajakirju, lobisesid omavahel, ega kiirustanud kuhugi.
„Atmosfäär oli rahulik, kõik nautisid seda, saades ühtlasi ka suurepärase juukselõikuse,“ meenutab Petri ja lisab: „Salongis käimine on oluline osa meeste maailmast ja maskuliinsuse ajaloost.“

Siiani on tal meeles mehed, kes istusid salongis diivanil, lugesid ajakirju, lobisesid omavahel, ega kiirustanud kuhugi.

 

MEIE TUGEVUS – KLIENDI RAHULOLUMeie tugevus on kliendi rahulolu

Meie jaoks on kõige olulisem kliendikeskne lähenemine, mis väljendub kõiges, mida teeme. Kõik M Roomi teenused ja tootesarjad lähtuvad klientide soovidest ja vajadustest. Muide, ka aastane liikmelisus on idee, mis pärineb ühelt Toni püsikliendilt.

Mehed on kliendid, kes soovivad lihtsat teenindust, mida ei peaks pikalt ette planeerima. Meie töö on tagada, et iga sinu M Roomi külastus mööduks sujuvalt ja jääks meelde positiivsena. „Paljud on meid kiitnud millegi uue loomise eest,“ tunnistavad Toni ja Petri. „Aga tegelikult on see vana idee, meie lihtsalt vuntsisime selle üles 21. sajandisse sobivaks.“

Meie töö on tagada, et iga sinu M Roomi külastus mööduks sujuvalt ja jääks meelde positiivsena.