Stāsts sākas ar pasaules čempionātu vīriešu frizieriem, kas notika Saulas pilsētā, 1998. gadā

1998. gadā Petrī Sipilainens (Petri Sipiläinen) un Tonī Kilatasku (Toni Kylätasku) piedalījās pasaules čempionātā vīriešu frizieriem, kas notika Saulas pilsētā. Šīs laikietilpīgās sacensības gaitā kolēģiem bija iespēja padomāt par klientiem -vīriešiem, parastajos matu kopšanas salonos. Viņi pamanīja, ka matu kopšanas salonos vīriešus uztver nevis kā potenciālos klientus, bet gan kā nepatīkamu nastu. Vīrieši vairs nevar saņemt pienācīgu apkalpošanu šajā nozarē, kur saloni ir veidoti tā, lai tie atbilstu visām klienšu- sieviešu,vajadzībām.

Petrī un Tonī zināja, ka pierakstīties pie friziera ir sarežģīti, jo īpaši vīriešiem, un, vienkārši ienākot salonā, nav iespējams uzreiz izdarīt pat vienkāršu matu apīsināšanu. Tradicionālie vīriešu frizierpakalpojumi gulstas uz nedaudzu profesionāļu pleciem, un matu griezums kļuvis par spiestu lietu vai tikai ikdienišķu vajadzību. Bija skaidrs, ka ir nepieciešams piedāvāt tradicionālus vīriešu friziera pakalpojumus.

Bērnības atmiņas

Šādām domām par pamatu kalpoja arī Petrī atmiņas par vīriešu frizētavu, kas 60ajos gados piederēja viņa vecmāmiņai. Bērnībā viņš daudz laika pavadīja kopā ar vecmāmiņu un varēja sīki novērot to, kas notika šajā vīriešu frizētavā. Viņa atmiņā palika tāda vīrieša tēls, kas nesteidzīgi ienāk frizētavā, apsēžas uz dīvāniņa, lai palasītu žurnālus un patērzētu.

„Šī atmosfēra bija mierīga, visi to izbaudīja un pie reizes ieguva lielisku matu griezumu”, atceras Petrī, „Došanās pie friziera ir būtiska vīrieša pasaules un maskulīnās tradīcijas daļa.”

„Viņa atmiņā palika tāda vīrieša tēls, kas nesteidzīgi ienāk frizētavā, apsēžas uz dīvāniņa, lai palasītu žurnālus un patērzētu.”

 

Klientu apmierinātība ir mūsu spēks

Mūsu svarīgākā vērtība ir mūsu uz klientiem orientētā pieeja, kas atklājas visā, ko darām. M Room pakalpojumu piedāvājums un viss MGroom produktu līniju klāsts tiek pilnveidots, pilnībā pamatojoties uz klientu vēlmēm un vajadzībām. Faktiski ideju par gada abonementu izteica viens no Tonī regulārajiem klientiem.

Klienti vīrieši meklē pakalpojumu, kurā nav jāiegulda pūles un kas ir vienkāršs, to iepriekš neplānojot. Mums kā vīriešu frizētavas pakalpojumu nodrošinātājiem ir jāizdara tā, lai ikviens M Room apmeklējums paliktu atmiņā un neprasītu liekas pūles.

„Daudzi cilvēki teic, ka ir lieliski, ka esat izgudrojuši kaut ko jaunu”, un Tonī un Petrī atbild, ka „tā patiešām ir veca ideja, mēs vienkārši nedaudz pievienojām garšvielas, lai tā būtu piemērotāka 21. gadsimtam.”

„Mums kā vīriešu frizētavas pakalpojumu nodrošinātājiem ir jāizdara tā, lai ikviens M Room apmeklējums paliktu atmiņā un neprasītu liekas pūles.”